wapro_fakturowanie

Program wf mag jest przeznaczony do fakturowania i magazynowania. Jest on potrzebny praktycznie w każdej działalności gospodarczej. Czym wyróżnia się wf mag? Przede wszystkim program ten jest już 15 lat na rynku, twórcy, mają wobec tego bogate doświadczenie jeśli chodzi o jego działanie. Co jest również ważne, ten program bardzo szybko się instaluje, a jego obsługa jest wręcz dziecinnie prosta. Ten wyżej wymieniony program można podzielić zasadniczo na 3 wersje. Otóż, pierwsza z wersji nazywa się Start, Przeznaczona jest ona przede wszystkim do małych firm. Z tego programu mogą korzystać na przykład:

  • małe hurtownie farmaceutyczne,
  • hurtownie związane z branżą księgarską,
  • nieduże hurtownie ze sprzętem rtv i agd,
  • niewielkie firmy handlowe odzieżowe, spożywcze,
  • serwisy samochodowe i podobne firmy usługowe,
  • branża e-commerce, czyli sklepy internetowe.

Program Start pozwala na wykonywanie pracy wyłącznie na jednym stanowisku. Ten program może być odtwarzany na systemie Windows. Ten program w wersji Start, pozwala na zarządzanie sprzedażą w mikroprzedsiębiorstwach. Ten wariant umożliwia również korzystanie z magazynu. Użytkownik może zarządzać w tej wersji wyłącznie jednym magazynem. Ten program jest dedykowany wszystkim tym, którzy chcą mieć pod kontrolą wszelkie rachunki i faktury. Co ciekawe, powyższy program jest również wyposażony w specjalny system ostrzeżeń, który może uruchomić się w razie nieprawidłowej sprzedaży towaru, na przykład po niewłaściwej cenie. Trzeba wiedzieć, że ten program współpracuje z czytnikami kodów kreskowych oraz również z drukarkami fiskalnymi.

Program wf mag dostępny jest także w wersji bardziej rozszerzonej, czyli w wersji biznes. Warto wiedzieć, że ten program generalnie jest przeznaczony dla kilkunastoosobowych, małych firm. Ten program może być używany tam, gdzie wymagana jest już obsługa wielu magazynów, filii czy punktów sprzedaży detalicznej. Ten program pozwala na ustalanie tak zwanej „polityki cenowej” danej firmy, wspólnych cenników, jak i również akcji promocyjnych. Taka decyzja może być ustalana przez odpowiednie osoby kierujące działem sprzedaży. Warto wiedzieć, że następnie taka decyzja jest w sposób automatyczny realizowana jak i również kontrolowana przez ten program. Odbywa się to zawsze w momencie wystawiania faktury tudzież innego dokumentu potwierdzającego sprzedaż.

Program w wersji Prestiż jest natomiast przeznaczony już dla kilkudziesięcioosobowych, średnich firm, które posiadają wiele różnych oddziałów oraz filii, czy sklepów na terenie kraju. Ten program pozwala obsługiwać kilka magazynów w jednym czasie. Posiada on większe możliwości kontroli oraz analizy. Ostatnią a zarazem najnowocześniejszą wersją programu jest wariant Prestiż Plus. Jest to program, który posiada funkcje co wersja Prestiż, natomiast jest on skierowany dla klientów, którzy mają szczególne wymagania. Ten program w tej wersji jest bardzo elastyczny i można go dowolnie konfigurować i modyfikować pod względem swoich indywidualnych potrzeb.

Czytaj więcej na ten temat:

http://wms.wapromag.pl/o-produkcie

http://xc.com.pl/oferta/wapro/wapro-wf-mag

Program wf mag dla każdego przedsiębiorcy