Pożyczka pozabankowaW sytuacji, kiedy potrzebna jest nam gotówka na dowolny cel, możemy skorzystać z kilku sposobów jej zdobycia, a zazwyczaj decydujemy się na kredyt bankowy o korzystnym oprocentowaniu. Jednak jego uzyskanie może zająć sporo czasu i konieczne będzie przedstawienie zaświadczenia o zatrudnieniu oraz udowodnienie pozytywnej historii kredytowej. Dla wielu osób są to wymagania nie do spełnienia i w takim przypadku lepszym rozwiązaniem jest pożyczka pozabankowa.

Reklama:  Sprawdź ofertę – pożyczka pozabankowa w ProfiCredit.pl jasne i dogodne warunki!

Znajdziemy je w ofercie coraz liczniejszych firm, dla których udzielanie tego typu kredytów stanowi podstawę działalności. Jest to doskonały i coraz powszechniej wybierany sposób na podreperowanie trudnej sytuacji finansowej, a jego największą zaletą jest szybkość otrzymania pieniędzy. Praktycznie w każdym większym mieście znajdziemy biuro, w którym można uzyskać wszelkie informacje, przede wszystkim o warunkach, na jakich jest udzielana pożyczka pozabankowa oraz o jej oprocentowaniu. Niestety jest ono najczęściej wyższe niż kredytu bankowego, ale przeglądając bogatą ofertę, można zawsze znaleźć najkorzystniejszą. Klientów zachęca także minimum formalności, co stanowi znaczne ułatwienie. Praktycznie nie potrzeba nic poza dowodem osobistym, nie są wymagane zaświadczenia z zakładu pracy o wysokości miesięcznych zarobków. Na miejscu, w siedzibie firmy kredytowej lub za pośrednictwem jej strony internetowej, wypełnia się stosowny wniosek, wybierając kwotę, jaką chcemy pożyczyć i na jaki czas. Co ciekawe, spłatę można rozłożyć na wygodne tygodniowe raty, co z pewnością będzie stanowiło mniejsze obciążenie.

Pożyczka pozabankowa to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich posiadających już inne zobowiązania finansowe. Podczas składania wniosku nie jest sprawdzana historia kredytowa klienta, a ewentualne umieszczenie w bazie Biura Informacji Kredytowej również nie ma wpływu na decyzję o jej przyznaniu. Dzięki temu nawet mimo wcześniejszych wpadek można szybko wyjść na przysłowiową prostą, spłacić długi czy pokryć bieżące wydatki domowe lub firmowe.

Więcej informacji znajdziesz również w artykule http://charaktery.eu/psychowiesci/pozyczki-pozabankowe-ratalne-lepsze-od-chwilowek oraz na http://www.pozyczki-chwilowki-przez-internet.pl/pozyczki-pozabankowe-przez-internet/