opppDla amatora górskich krajobrazów każdy powód, aby wyjechać w góry, jest dobry. Górskie wędrówki to same plusy – o zaletach aktywnego wypoczynku przekonywać nikogo nie trzeba. Podczas wędrówki po górach angażujemy różne partie mięśni, poprawiamy naszą kondycję, hartując nie tylko ciało, ale też ducha, gdyż nic tak dobrze nie wpływa na samopoczucie, jak pokonanie trudnego i wymagającego dystansu. Poniżej kilka pomysłów na ciekawe spędzenie czasu w górach.

Wielkanoc

Święta wielkanocne to świetna pora, aby wybrać się w góry z rodziną. Powodów jest co najmniej kilka. Budząca się do życia przyroda, wiosną zapewni nam zapierające dech w piersiach widoki. Coraz dłuższe dni pozwolą spędzić więcej czasu na łonie natury w bezpieczny sposób. Wynajęcie domku lub apartamentu na kilka dni to także niepowtarzalna okazja, aby oderwać się od codziennych obowiązków, odpocząć i spędzić czas ze swoimi bliskimi – nierzadko z dala od internetu, telewizji i telefonów. Dla niektórych brzmi to niewyobrażalnie, jednak w takich warunkach możemy całkowicie poświęcić ten czas rodzinie. Kto wie, może Wielkanoc w Bieszczadach to właśnie to, czego potrzebują twoi bliscy najbardziej?

Wyjazd ze znajomymi

W góry warto także zabrać swoich kolegów z pracy. Wyjazdy firmowe w góry to doskonała okazja, aby poznać się bliżej w innych okolicznościach, niż nasze biuro. Dobrej współpracy między pracownikami nie da się osiągnąć, jeśli zespół nie jest ze sobą zintegrowany. Wspólny wyjazd w góry i oderwanie się od służbowych obowiązków na pewno pomoże wzbudzić w pracownikach ducha gry zespołowej i pozytywnie wpłynie na ich współpracę. Będzie to też stanowić dobrą motywację, jako dodatkowy bonus w pracy. Każdy mądry szef wie, że przepracowanie, stres i przemęczenie obniża wydajność pracownika i nawet najbardziej kompetentna i najlepiej wykształcona osoba musi co jakiś czas naładować akumulatory. Właśnie dlatego wyjazdy firmowe w góry są najlepszym sposobem na poprawę wzajemnych stosunków w pracy. Z takiego wyjazdu pracownik wróci wypoczęty i z dobrym nastawieniem, gotowy na podejmowanie nowych wyzwań. Poznaj ofertę wyjazdów firmowych w góry – zielonapolana.com.pl/imprezy_integracyjne.php.